ضمانت هفت روزه لوازم خانگی بوش

شما با اعتماد به ما و اولین خریدتان از فروشگاه لوازم خانگی بوش، وارد لیست مشتریان ما خواهید شد و این سرآغاز ارتباطی طولانی خواهد بود.

با خرید از فروشگاه لوازم خانگی بوش، فقط قیمت‌های موجود بر روی سایت را پرداخت می‌کنید و هیچ هزینه اضافه اعم از مالیات و... را پرداخت نخواهید کرد .همچنین ملزم به خرید هیچگونه لوازم جانبی و نرم‌افزار در کنار محصول نخوهید بود و قیمت سایت (برای همه محصولات)، قیمت نهایی (قیمت آخر) می‌باشد. البته ممکن است باتوجه به محل خریدار، هزینه‌ی حمل به مبلغ خرید شما افزوده شود.

لوازم خانگی بوش، کالاهایی را برای عرضه انتخاب می‌کند که از نظر کیفیت در حد مطلوبی قرار داشته باشند، حتی اگر نام و برند آنها شناخته شده نباشد. تمامی کالاهای موجود در لوازم خانگی بوش، قبل از آنکه برای فروش عرضه شوند، از نظر کیفیت و کارایی محصول و همچنین اعتبار شرکت توزیع کننده‌ی آن، بررسی و کنترل می‌شوند.


مطالب فوق پیش نیازی بود برای دادن این ضمانت به شما:

ضمانت برگشت ۱۰۰ درصد پول پرداختی توسط شما و پس گرفتن محصول تا ۷ روز بعد از خرید

با شرایط زیر:

۱- مشخصات ذکر شده برای هر محصول در سایت لوازم خانگی بوش، با مشخصات واقعی آن همخوانی نداشته باشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)

۲- محصول با قیمتی  بالاتر از قیمت اکثریت فروشندگان بازار، عرضه شده باشد.  (عودت بدون کسر هر نوع مبلغ - دارای شرایط ذیل)

    ​با توجه به تغییرات سریع ارز برخی محصولات شامل این بند نمی شود. حتی ممکن است قیمت ها هر ساعت تغییر کنند. قیمت برخی محصولات از جمله لوازم خانگی با سود ثابتی از جانب لوازم خانگی بوش عرضه می شوند اما ممکن است قیمت ارائه محصول توسط تامین کنندگان به لوازم خانگی بوش، در روز چندین بار تغییر کند.در هنگام مقایسه قیمت‌های لوازم خانگی بوش، حتما به مشخصات محصول، گارانتی، لوازم جانبی و تعداد آنها و هدایای همراه محصول دقت فرمایید.

۳- در صورت ادعای لوازم خانگی بوش به اصل و اورجینال بودن محصول، ​و اگر محصول اصل نباشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)

۴- در صورت داشتن گارانتی، ضمانت‌نامه ​محصول معتبر نباشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)

۵- کالای خریداری شده از مجموعه لوازم خانگی بوش، نو نبوده و یا ایرادی داشته باشد (علیرغم آکبند بودن) یا متعلقات آن، کم و کاستی داشته باشد. (عودت بدون کسر هر نوع مبلغ - دارای شرایط ذیل)

    اجناسی که دارای گارانتی هستند می بایست برای شرکت گارانتی کننده ارسال شوند و شرکت گارانتی کننده پاسخگو بوده و لوازم خانگی بوش نیز پیگیر روند خدمات شرکت گارانتی  کننده به شما خواهد بود. تصمیم شرکت گارانتی کننده، تصمیم نهایی است و لوازم خانگی بوش هیچ دخل و تصرفی برای تغییر دستور و صلاحدید شرکت گارانتی کننده، ندارد.مواردفوق ممکن است نیاز به هماهنگی با متخصصین فنی و یا شرکت گارانتی کننده داشته باشد و شاید این هماهنگی تا 5 روزکاری زمان نیاز داشته باشد.

۶- چنانچه بعد از خرید آنلاین، به هر دلیل از خرید خود پشیمان شدید: (عودت ممکن است با کسر مبلغ حمل باشد - دارای شرایط ذیل)

    می بایست قبل از آنکه کالا توسط لوازم خانگی بوش برای شما ارسال شود، به واحد پشتیبانی با شماره تلفن ۰۲۱۹۱۰۳۵۳۰۷ اطلاع دهید تا کالا ارسال نشود. چنانچه بعد از رسیدن  کالا به دستتان، خواستار عودت آن باشید، بلافاصله پس از دریافت کالا می بایست به واحد پشتیبانی لوازم خانگی بوش اطلاع دهید.  فقط کالاهایی قابل ارجاع هستند که بسته بندی آنها باز نشده باشد و هیچ گونه نوشته و برچسبی نیز روی بسته بندی درج نکرده باشید. کالاهای سالم فقط در صورت باز نشدن بسته بندی اصلی آنها، امکان عودت دارند. هزینه های ارسال اولیه کالا برای خریدار و همچنین هزینه ی عودت توسط خریدار، به عهده ی خریدار خواهد بود. لوازم خانگی بوش همیشه مبلغی کمتر از مبلغ واقعی هزینه حمل را برای ارسال کالا برای مشتریانش در نظر می گیرد و هنگام عودت محصول تحت شرایط این بند، هزینه ی واقعی (طبق اسناد و فاکتورهای معتبر و رسمی دریافتی از  پیک یا پست) که لوازم خانگی بوش برای حمل پرداخت کرده است را از مبلغ فاکتور کسر کرده و مابقی را عودت می دهد.برخی کالاها به دلیل شرایط خاصی که دارند (مثل ثبت به نام  خریدار در شرکتهای مادر و یا ثبت در سیستم ها و سایت های شرکت های تولیدکننده به نام خریدار) و امکان عودت حتی در صورت آکبند بودن و استفاده نشدن را ندارند.

۷- امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و لوازم خانگی بوش از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.

بازخوردها