فیلتر


جاروبرقی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

قدرت مکش مسئله ی مهم برای خریداران جاروی برقی

مطمئنا به هنگام خرید جارو های برقی، اولین سوالی که ذهن خریدار را مشغول می سازد این است که جاروی برقی که می خواهم بخرم تا چه اندازه قدرت مکش دارد؟ شاید افراد قابلیت های دیگر یک جاروی برقی خوب را نشناسد و به نسبت آن آگاهی نداشته باشند اما کمتر فردی وجود دارد که بر اهمیت این مکش واقف نباشد، در نتیجه می توان قدرت مکش را اولین فاکتور به هنگام خرید دانست که خوشبختانه شرکت بوش با ارائه ی هرچه بهتر جارو برقی بوش در زمینه ی مکش توانست به راحتی دغدغه های مشتریان را در این خصوص پاسخ گوید .

مقاومت بدنه در جاروهای برقی بوش

جارو های برقی به هنگام تمیز سازی باید در کل خانه و یا فضای مورد نظر شما حرکت نمایند و گاهی با اساس منزل مانند مبل ها، میزها،کمد ها، دیوار و یا هر چیز دیگری برخورد می کنند و در صورتی که بدنه ی جارو برقی دارای مقاومت نباشد به بدنه آسیب وارد خواهد شد، و این از جمله مواردی است که در طراحی جاروی برقی بوش همانند جارو شارژی بوش به آن دقت شد و از این رو توانست محبوبیت بیشتری در میان افراد پیدا نماید .

مصرف پایین انرژی

مصرف پایین انرژی یکی دیگر از فاکتور های مهمی بود که به آن در طراحی این جارو های برقی اهمیت داده شد و توجه به این مورد را در دیگر وسایل خانگی بوش مانند یخچال فریزر بوش، ماشین های ظرفشویی و لباسشویی بوش،خشک کن بوش، مایکروویو بوش و ... مشاهده می نماییم .

آیا جارو های برقی بوش داغ می کنند ؟

جارو کردن منازل معمولا امری زمان بر است و لازم است افراد مدت زمانی را به این کار تعلق دهند در گذشته جارو های برقی با کار کردن مدت زمان طولانی، داغ می کردند و افراد مجبور بودند تا دقایقی این جاروی برقی را خاموش نموده و بعد از سرد شدن بدنه به ادامه ی کار خود  بپردازند که این عمل می توانست برای افراد خسته کننده و به منظور اتلاف وقت تلقی شود در نتیجه شرکت بوش به این مسئله توجه نمود و این ضعف بزرگ را حل نمود و امروزه در هیچ یک ازمدل های جاروی برقی همچین مشکلی دیده نمی شود.

طول عمر جارو های برقی بوش

بدون شک این جارو های برقی دارای طول عمر زیادی می باشند و افراد با خرید آنها سالیان زیادی می توانند از آنها در منازل خود استفاده نمایند و این موضوع را در تمامی وسایل منزلی که شرکت بوش تولید می کند مانند یخچال ساید بای ساید بوش،ماشین ظرفشویی بوش،ماشین لباسشویی بوش،سرخ کن بوش و ... مشاهده می نماییم و می توان مدعی بود که طول عمر بالای این وسایل بر تمامی مشتریان ثابت شده است .

تولید صدا

شرکت بوش تلاش کرد تا برای مشتریان خود، جارو های برقی را به بازار ارائه دارد که به هنگام کارکرد صدای موتور آنها برای افراد منزل آزار دهنده نباشد همانند آنچه در انواع ماشین ظرفشویی از جمله ماشین ظرفشویی توکار بوش به  آن توجه شده بود. فرض کنید به هنگام جارو کردن فضاهایی بزرگ، در صورتی که این جارو ها صدای زیادی داشته باشد، عمل جارو کردن می تواند منجر به آزار افراد شود در نتیجه قابلیت تولید صدای کم در جارو های برقی می تواند از مهم ترین مزایای این جارو ها محسوب گردد .

وجود قابلیت های بی نظیر در جارو برقی بوش

جارو های شارژی بوش با قدرت فوق العاده و صدای کم توانسته اند نحوه ای جدید از پاکیزگی را برای شما به ارمغان آورند و بابت تمامی این قابلیت های بینظیری که به این جارو های شارژی اضافه نمود هزینه ای اضافی در نظر گرفته نشد .