فیلتر


کتری برقی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

کتری های با کیفیت بوش با رنگ ها و اشکال و اندازه های مختلف در بازار موجود است و شما به راحتی می توانید این کتری ها را با لوازم دیگر آشپزخانه خود مانند اسپرسو ساز بوش ، قهوه ساز بوش و ... از نظر رنگی و ظاهر ست نمایید .

خاموش کننده خودکار

قابلیت خاموش کننده خودکار از مهم ترین قابلیت هایی است که در هنگام خرید کتری های برقی باید به آن توجه کرد چراکه دغدغه های زندگی روزمره افراد به حدی زیاد شده است که افراد دائما در حال انجام کاری هستند و امکان دارد از اطمینان پیدا کردن به نسبت اتمام کاری غافل شوند در نتیجه وجود قابلیتی که بتواند بعد از اتمام کار خاموش شود از مزیت های داشتن این کتری های برقی می باشد که در مدل های مختلف کتری بوش شاهد آن هستیم .

ظرفیت کتری

ظرفیت های متفاوت کتری به شما این حق انتخاب را می دهد که متناسب با نیاز خود این کتری ها را خریداری نمایید .

دستگیره های کتری برقی بوش

دستگیره ها از مهم ترین قسمت این کتری ها می باشند چراکه افراد با آنها در تماس هستند در نتیجه در انواع مختلف کتری های بوش تلاش شد تا از دستگیره هایی استفاده شود که افراد با کارکردن با آن راحت بوده و به راحتی بتوانند آن را بلند کرده و لیوان های خود را به وسیله ی آن پر نمایند .

فیلتر جرم گیر

وجود این فیلتر امروزه بیش از هر زمان دیگری برای ما اهمیت پیدا کرده است، با داشتن کتری هایی که دارای این قابلیت هستند دیگر لازم نیست نگران وجود جرم ها در آب جوش مصرفی خود باشید و با خیال آسوده می توانید چای بنوشید  .

هوشمند بودن کتری های برقی بوش به نسبت جوش آمدن آب موجود در آن

 با جوش آمدن آب، کتری های برقی بوش به صورت خودکار خاموش خواهند شد و دیگر نیازی به نگرانی در این خصوص نیست و مادامی که این کتری ها در حال جوش آوردن آب موجود در داخل آن هستند شما میتوانید که به انجام مابقی کارهای روزانه خود بپردازید .