فیلتر
خشک کن

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

می دانیم که امروزه بیشتر خانه ها آپارتمانی شده اند و عدم وجود فضا برای خشک نمودن لباس ها و همچنین عدم وجود فضایی مانند بالکن ها و تراس ها سبب شده است که وجود خشک کن ها در زندگی روزمره ی همه ی افراد ضروری باشد، شرکت بوش با ساخت خشک کن بوش در مدل های مختلف توانست با کیفیت بیشتری عمل خشک نمودن لباس ها را انجام دهد و بار دیگر افتخاری برای این شرکت به ثبت رساند .

انواع خشک کن بوش با ظرفیت های مختلف در بازار عرضه می شوند و می توان با توجه به نیاز خانواده انتخاب شود، این خشک کن ها در مدل های مختلفی موجود می باشند که هرکدام آنها دارای قابلیت هایی منحصری می باشند .

وجود قفل کودک

مانند ماشین لباسشویی بوش ، وجود این قابلیت در خشک کن های بوش مشاهده می شود که با لحاظ کردن این قابلیت به راحتی می توان آنها را نسبت به کنجکاوی کودکان محفوظ داشت .

مصرف انرژی بهینه

شرکت بوش سال هاست  که در بازار لوازم خانگی محصولاتی را عرضه می دارد که در طراحی آنها به مصرف بهینه ی انرژی توجه بسیار شده است و در خشک کن های این شرکت هم مانند ماشین لباسشویی بوش، ماشین ظرفشویی بوش، جارو برقی بوش، جارو شارژی بوش، یخچال فریزر بوش و دیگر محصولات این شرکت به مسئله ی مصرف انرژی اهمیت ویژه ای داده شد . 

برنامه های ضد چروک

بدون شک مشاهده ی یک لباس چروک برای هیچ کس خوشایند نخواهد بود و اتو کردن لباس ها از شما وقت بسیاری خواهد گرفت هر چند که اتو بوش این کار را نسبت به قبل برای افراد خوشایند تر نموده است ولی همچنان و اغلب افراد ترجیح می دهند که به جای وقت صرف کردن برای اتوکردن لباس ها، وقت خود را با کاری دیگر پر نمایند از این رو وجود قابلیتی که بتواند به راحتی این کار را برای شما انجام دهد می تواند در زندگی تاثیرگذار باشد .